Dzień Bezpiecznego Internetu 2018!

Od 5 do 7 lutego 2018r. w naszej szkole obchodziliśmy DBI pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Poprzez quiz, konkursy oraz grę edukacyjną nauczyciele starali się przekazać uczniom wiele istotnych treści w klasach 0-III oraz IV-VI. Rozmawialiśmy o szacunku jako  istotnej wartości, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji. Przypominaliśmy, że brak poszanowania innych osób, ich prywatności czy odmiennych poglądów skutkuje niepokojącymi zjawiskami, które pojawiają się w internecie jak np. cyberprzemoc.

Podczas obchodów DBI 2018 chcieliśmy podkreślić, że szacunek jest ważny nie tylko w odniesieniu do świata, innych ludzi, ale także do własnej osoby jako wsparcie w ochronie naszej prywatności. Chcemy aby Internet jako narzędzie, które młodzi ludzie intensywnie wykorzystują do komunikacji było oparte na dobrych i pozytywnych relacjach oraz  poszanowaniu drugiej strony. Za rok, w naszej szkole,  będziemy razem z DBI 2019.


Sportowe emocje w naszej Szkole!

W sobotę, 20.01.2018r. już po raz ósmy, przy współpracy z sekcją piłki nożnej GKS Tarnovia, odbył się halowy turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne „Tarnovia Gool Cup”. W rozgrywkach rywalizowało między sobą osiem drużyn złożonych głównie z zawodników urodzonych w 2007 roku. W całym turnieju najlepszą drużyną okazał się zespół GKS Tarnovia prowadzony przez trenerów Marcina i Kacpra Kikutów, drugie miejsce zajęli chłopcy z Akademii Reissa natomiast na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna Orlika Kaźmierz. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 zajęła siódme miejsce, jednak warto zauważyć, że była to najmłodsza drużyna w rozgrywkach (wystąpili w niej zawodnicy urodzeni w 2008, 2009 a nawet w 2010 roku!).


Ale to nie koniec sportowych wrażeń!

Na specjalne zaproszenie naszą Szkołę odwiedził wielki mistrz lekkoatletyki, znakomity sprinter Pan Marian Woronin. Pierwszy biegacz o białym kolorze skóry, który w biegu na 100 m uzyskał czas poniżej 10 sekund chętnie przybliżył zgromadzonym uczniom jak rozpoczęła się jego kariera sportowa, jak wygląda trening biegacza, a także opowiedział kilka anegdot ze swojej wieloletniej przygody sportowej. Sportowiec musiał też stawić czoła pytaniom przygotowanym przez uczniów i trzeba przyznać, że poradził sobie z tym zadaniem w mistrzowskim stylu. Na koniec Pan Woronin przekazał w prezencie dla Szkoły cebulki tulipanów nazwanych jego nazwiskiem, aby wiosną ozdobiły Szkolny ogródek. Dziękujemy za wizytę!


Bal Piratów w naszej szkole!

24 stycznia 2018r. dzięki zaangażowaniu i pomocy Rady Rodziców, odbył się prawdziwy Bal Piratów dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Przygotowane przez dzieci fantastyczne stroje już od samego rana ubarwiały szkolne korytarze. Uczniowie z klas 0-III chętnie bawili się na parkiecie przystrojonym przez Panie Wychowawczynie barwnymi balonami i błyszczącymi serpentynami. W tym dniu sala gimnastyczna, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniła się w piracki statek pełny: marynarzy, piratów, księżniczek oraz innych ulubionych dziecięcych postaci. Balik poprowadzili animatorzy, którzy od pierwszych dźwięków muzyki zachęcali dzieci do aktywnej zabawy i wykonywanie przedstawianych układów tanecznych. Atmosfera panująca podczas zabawy była fantastyczna. Podczas imprezy odbywały się również konkursy, w których uczniowie bardzo chętnie brali udział i zdobywali wspaniałe nagrody. Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca. Po dwugodzinnej zabawie, wszyscy opuszczali salę w doskonałych humorach. Jesteśmy przekonani, że tegoroczny balik będzie niezapomniany, a uczniowie już nie mogą doczekać się kolejnego!


Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB

19 stycznia 2018r. uczniowie kl. 6b i 6c wraz z opiekunami wybrali się do zaawansowanego technicznie Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AUTOLAB. Tam mogli dowiedzieć się, co zrobić, by samochód stał się bardziej przyjazny dla środowiska, zobaczyć, jakie konsekwencje może mieć chwila beztroski lub nieuwagi podczas jazdy, jak reaguje ciało podczas zderzenia, a także skorzystać z symulatorów. Uczniowie przeszli także szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Następnie wszyscy udali się do Galerii Pestka w Poznaniu, gdzie mieści się Energi Super Park. To wspaniałe miejsce na aktywne spędzenie czasu, które gwarantuje mnóstwo emocji i zabawy połączonych z rozwojem fizycznym. Uczniowie najpierw zostali zapoznani z instruktażem nt. bezpieczeństwa, a następnie mogli uwolnić swoją energię na trampolinach, skorzystać z basenu z gąbkami czy wieży do skoków. Czas spędzony w centrum, jak i w parku trampolin dostarczył uczniom niezapomnianych wrażeń.


JASEŁKA

 09.01.2018r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wystawiły dla swoich rodziców Jasełka. Zostały one zorganizowane w dużej sali gimnastycznej, po zajęciach obowiązkowych pod opieką nauczycieli. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i przejęciem odtworzyły swoje role. Przygotowania do Jasełek trwały od ponad miesiąca, a uczniowie poświęcili zarówno w domu jak i w szkole wiele czasu na liczne próby. Zaproszone osoby mogły włączyć się do wspólnego śpiewania kolęd, które wprowadziły całą publiczność w świąteczny nastrój. Na koniec dzieci otrzymały gromkie brawa, które były wyrazem uznania, a rodzice wraz z nimi mogli wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie.


ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA Z KONGA

Już prawie rok jak nasz szkoła stała się rodziną adopcyjną dla dziesięcioletniej dziewczynki Mesakury Riziki Milka z Demokratycznej Republiki Konga.  Dzięki naszemu wsparciu finansowemu uczy się w szkole podstawowej i każdego dnia otrzymuje ciepły posiłek.  Za co serdecznie dziękuje w liście, który otrzymaliśmy wraz z serdecznymi życzeniami z okazji świąt Bożego Narodzenia.


Przeczytałeś? – Namaluj! Scena z mojej ulubionej książki.

        Biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie Podgórnym, przystąpiła do organizacji szkolnego etapu konkursu „Przeczytałeś? – Namaluj! Scena z mojej ulubionej książki”, którego głównym organizatorem był Wielkopolski Kurator Oświaty. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej scenę z ulubionej książki. Celem konkursu było pogłębianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Spośród wielu prac wybrano dwie, które zostały przesłane do Organizatora. Ogromnym zaskoczeniem było wyróżnienie w kategorii klas I-III, które zdobyła uczennica naszej Szkoły, Dominika Marciniak. Nagrodą dla laureatów był udział w profesjonalnych warsztatach plastycznych, podczas, których uczestnicy mieli okazję poznać różne techniki rysunku. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 19 grudnia 2017 r. w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim. Serdecznie gratulujemy!
 


FINAŁ AKCJI SZLACHETNA PACZKA W NASZEJ SZKOLE!

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II  włączyła się w XVII edycję ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. Dzięki wspólnemu działaniu, kolejna rodzina otrzymała mądrą, potrzebną pomoc. PACZKA to nie tylko wsparcie materialne, to także motywacja dla Rodziny do walki z codziennymi trudnościami i informacja: Jesteście dla nas ważni! Wielkie zaangażowanie całej społeczności szkolnej przyczyniło się do spełnienia wszystkich potrzeb i marzeń wybranej przez nas rodziny – Pani Ireny i jej sześciorga wnucząt. Udało się to dzięki wspaniałej współpracy wychowawców wszystkich klas, rodziców i uczniów w przygotowanwu paczek, jak również darów od wszystkich pracowników szkoły, akcji pierniczkowej z okazji Światowego Dnia Wolontariatu i Dnia Mikołajkowego, funduszom zebranym podczas Kiermaszu Świątecznego przez Radę Rodziców oraz anonimowym darczyńcom. Rodzinie zostały przekazane artykuły spożywcze i szkolne, środki czystości, odzież i obuwie, zabawki oraz słodycze – łącznie aż 54 pięknie zapakowane paczki, na widok których wszyscy zaniemówili ze wzruszenia – zarówno Wolontariusze, jak i rodzina. To sukces całej społeczności szkolnej, który zamierzamy powtórzyć w przyszłym roku szkolnym! Razem możemy więcej!

 


KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

13 grudnia 2017r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole Kiermasz Świąteczny. Jak co roku można było na nim kupić przepiękne ozdoby świąteczne. Dziękujemy wszystkim rodzicom, dzieciom za kreatywność i zaangażowanie oraz zrobione ozdoby i przekazanie ich na Kiermasz.

 

 

 


ANIOŁY W NASZEJ SZKOLE!

Czy wiecie, że są takie miejsca na świecie, w których aniołowie świętują szlachetne działania dzieci na rzecz innych, ich bezinteresowne uczynki wynikające z potrzeby serca, radosne stawanie się lepszym człowiekiem? 13 grudnia 2017 r. do naszej szkoły zawitały właśnie owe Anioły. Zaproszenie otrzymały od wspaniałych uczniów, którzy na ten dzień przygotowali aż 110 własnoręcznie uszytych aniołków. Rodzinna akcja Aniołkowo cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej. Prace można było podziwiać na specjalnie przygotowanym i udekorowanym stoisku, które od samego rana wprowadzało wszystkich w anielski zachwyt. Ponadto wszystkie aniołki miały szansę wystartować w świątecznym konkursie. Wybór najbardziej oryginalnego był naprawdę trudny, ale po długich debatach udało się wyłonić laureatów. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży aniołków przekazane zostały Radzie Rodziców na potrzeby naszych uczniów oraz Szlachetną Paczkę – spełnienie marzeń wybranej przez nas rodziny.
Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji i zapraszamy w przyszłym roku!

 


ODYSEJA UMYSŁU

Ruszyła kolejna edycja międzynarodowego konkursu pt. Odyseja Umysłu. Trenerzy wspólnie z uczniami podjęli kolejne wyzwanie tworząc dwie odysejowe grupy. Podczas dwugodzinnych zajęć uczniowie przygotowują się do tzw. konkursu spontanicznego, podczas którego trenują zadania słowne, manualne oraz słowno – manualne. Odyseja bazuje na rozwiązaniach niestandardowych, twórczych i kreatywnych. Istotne jest to, że Odyseusze zaczynają inaczej myśleć, zapominając tym samym o odpowiedziach oczywistych i przewidywalnych. Ponadto uczniowie samodzielnie wybierają i rozwiązują problem długoterminowy, który zostanie przez nich przedstawiony podczas wielkiego finału Odysei Umysłu 10 marca 2018r. Organizowane przez Trenerów zajęcia przynoszą wszystkim wiele satysfakcji i pokazują, że dla Odyseuszy nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyne co nas może ograniczać – to nasza wyobraźnia. Uczniowie przełamują schematy, wewnętrzne bariery, stają się inicjatorami twórczych pomysłów! Odyseja zmienia sposób patrzenia na świat i sprawia, że zauważane do tej pory zjawiska, nabierają zupełnie innego znaczenia.

 


Do boju Boccia!

17 listopada 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym, miała zaszczyt współorganizować wraz ze Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin „ROKTAR”, Jesienny Turniej Boccii o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgórne. Po raz siódmy uczestnicy imprezy rywalizowali o puchar. W tym roku, w turnieju wzięło udział 16 drużyn z okolicznych gmin. Rywalizacja była bardzo zacięta. Dzięki zaangażowaniu i sprawnej opiece nauczycieli, opiekunów, sędziów oraz wolontariuszy naszej szkoły, wszyscy świetnie się bawili. Do finału przeszły WTZ Owińska II i Szkoła Podstawowa nr 1 z Tarnowa Podgórnego, która po raz drugi zdobyła pierwsze miejsce. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i serdecznie gratulujemy!


Spotkanie autorskie  

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym  wzięli udział  w spotkaniu autorskim z p. Łukaszem Wierzbickim – autorem książek dla dzieci m.in. „Afryka Kazika”, „Dziadek i niedźwiadek”, „Machiną przez Chiny” i innych równie ciekawych pozycji. Pan Łukasz w trakcie spotkania barwnie i wesoło opowiadał o przygodach Kazimierza Nowaka, który rowerem, konno, łodzią oraz na wielbłądzie wędrował  po kontynencie afrykańskim – mówił o spotkaniu z lwem i hipopotamami. Opowiedział uczniom również o niedźwiedziu Wojtku, który wraz z armią generała Andersa walczył o Monte Casino w czasie II wojny światowej. Całemu spotkaniu przyświecało motto: „Gdy ruszysz przed siebie, na pewno spotka cię coś ciekawego…”- autor książek zachęcał do tego, abyśmy szukali przygód tam gdzie jesteśmy, a w miarę swoich możliwości realizowali swoje dziecięce marzenia. Na koniec autor zapowiedział swoją najnowszą książkę pt. „Ocean to pikuś”, która ma się ukazać już w marcu 2018r. Książka będzie opowiadała o Aleksandrze Dobie, który przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki. Wszyscy uczniowie byli zachwyceni możliwością spotkania się z autorem książek dla dzieci, a podekscytowanie towarzyszyło przynajmniej do końca dnia!

   


Mikołajki

6.12.2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. Uczniowie z klas młodszych wspólnie ze swoimi Paniami szukali ukrytych prezentów. Mikołaj zostawił w różnych miejscach wiele wskazówek, dlatego dzieci musiały się bardzo, bardzo natrudzić, żeby odgadnąć, gdzie znajduje się następny list. Podczas zabawy, wszystkim towarzyszyły niesamowite emocje! Dzieci znalazły słodki poczęstunek, a sam Mikołaj obiecał wspólne spotkanie. Zajęcia zakończone były świąteczną sesją zdjęciową dla Rodziców oraz wyjściem na koncert edukacyjny pt. Kolędowi Wędrownicy w GOK Sezam. Wszyscy bardzo miło spędzili czas.

 

  


Ruszaj się z Lionfitness

Drodzy Rodzice!
Dobrze wiecie jak ważnym aspektem życia codziennego jest zdrowe żywienie i regularna aktywność fizyczna. Statystyki biją na alarm: ponad 25% dzieci i ponad 50% dorosłych ma w Polsce nadwagę lub otyłość!!! Nie możemy obok takich danych przechodzić obojętnie. Wiemy jednak, że wprowadzenie odpowiedniej diety i aktywności to trudne do realizacji przedsięwzięcie.

Dlatego nasz ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY dołączył do projektu „Ruszaj się z Lionfitness”

W ramach programu, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby.

Poniższy film w najlepszy sposób obrazuje, czym jest Lionfitness:
https://www.youtube.com/watch?v=gjZpCilsLaU 

Jak dołączyć do projektu?

Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness i zgłosić chęć przystąpienia do programu. Wszyscy Rodzice dzieci z naszego przedszkola chcący wprowadzić zmiany w swoim trybie życia otrzymają wsparcie ekspertów oraz bezpłatny dostęp do diety i treningu on-line z trenerem na żywo na okres 4 lub 12 tygodni. Szczegóły programów dietetyczno-treningowych dostępne są na stronie www.lionfitness.pl

Podejmij wyzwanie już dziś!

Zgłoś się po swój bezpłatny pakiet dietetyczno-treningowy. Wyślij maila na adres: ekspertdieta@lionfitness.pl.


LIONFITNESS Sp. z o. o. Warszawa, 18.08.2017 r.
ul. Wesoła 14
05-123 Chotomów
www.lionfitness.pl
www.facebook.com/lionfitness

REGULAMIN PROJEKTU „RUSZAJ SIĘ Z LIONFITNESS”

1. Organizatorem projektu jest Lionfitness Sp. z o.o., właściciel znaku towarowego Lionfitness oraz Lionfitness.pl, nowoczesnej platformy on-line, generatora programów dietetycznych oraz treningowych.
2. Projekt „Ruszaj się z Lionfitness” jest skierowany do Przedszkoli biorących udział w akcji „Zdrowa Piramida dzisiaj nam się przyda” oraz rodziców dzieci uczęszczających do tych przedszkoli.
3. Celem projektu jest szerzenie świadomości żywieniowej oraz propagowanie aktywności ruchowej wśród polskich rodzin.
4. Udział w programie może wziąć każdy rodzic dziecka uczęszczającego do przedszkola biorącego udział w akcji „Zdrowa Piramida dzisiaj nam się przyda”.
5. Każdy rodzic korzystający bezpłatnie z programów Lionfitness w ramach projektu Ruszaj się z Lionfitness, będzie nazywany w regulaminie Uczestnikiem programu/projektu.
6. Udział w projekcie jest nieodpłatny.
7. Aby wziąć udział w projekcie należy wysłać maila na adres ekspertdieta@lionfitness.pl z informacją o rodzaju i czasie trwania wybranego programu z którego rodzic chce skorzystać. W odpowiedzi ekspert Lionfitness wyśle kod uprawniający do 100% rabatu na wybrany program.
8. Uczestnik ma dostęp do:
– programu żywieniowego, z wyborem: dieta niskotłuszczowa, vege, z niskim indeksem glikemicznym, podwyższonym białkiem oraz drink&go
– programu treningowego, z wyborem celu: odchudzanie, jędrne ciało, elastyczność, zdrowie, stres stop, postawa, kondycja, większa masa ciała
– programu żywieniowego oraz treningowego
– programu żywieniowego, treningowego oraz fitness on-line
9. W ramach projektu, każdy uczestnik może jednorazowo skorzystać z wybranego programu na okres 4 lub 12 tygodni.
10. Każdy uczestnik projektu aby skorzystać z darmowego dostępu do serwisu Lionfitness musi zarejestrować konto w serwisie Lionfitness.pl, wybrać rodzaj programu, wpisać kod i przejść dopasowanie diety i/lub treningu.
11. Każdy uczestnik, w trakcie trwania swojego programu/pakietu dietetycznotreningowego ma nielimitowany dostęp do ekspertów Lionfitness w tym dietetyków i trenerów, na drodze: mailowej, telefonicznej.
12. Każdy uczestnik zobowiązuje sie do prowadzenia dziennika na społeczności Lionfitness (www.lionfitness.pl  -> zakładka społeczność) oraz odznaczania spożytych posiłków i wykonanych treningów w minimum 50%. Ma to na celu zwiększenie własnej motywacji jak i innych uczestników projektu do przestrzegania diety i/lub treningu.
13. W przypadku braku wyżej wymienionych aktywności na platformie lionfitness.pl przez minimum 4 tygodnie, organizator ma prawo do anulowania dostępu do programów dietetycznych i/lub treningowych. Anulowanie dostępu do programów nie wiąże się z poniesieniem jakichkolwiek kosztów ze strony uczestnika.
14. Uczestnik może w każdej chwili zrezygnować z realizacji swoich programów, nie ponosząc z tego tytułu żadnej odpowiedzialności.


ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

24.11.2017 r. uczniowie z oddziałów przedszkolnych obchodzili Święto Pluszowego Misia. W tym dniu uczniowie poznali historię powstania tego słynnego pluszaka oraz wykonywali wspaniałe prace plastyczne z niedźwiadkiem w roli głównej. Na zakończenie, każde dziecko otrzymało piękne naklejki oraz pamiątkowy dyplom małego przyjaciela pluszowego misia. Wszyscy świetnie się bawili podczas tego uroczego święta.

  


Narodowe Święto Niepodległości
Dnia 10 listopada 2017r. odbyły się naszej szkole uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości 11 listopada. W tym roku przypadała 99 rocznica tego wydarzenia. W przygotowaniu apelu wzięli udział uczniowie klas V i VI. Zaprezentowali widowisko pt. „Żeby Polska była Polską”, przybliżające uczniom wydarzenia sprzed prawie 100 lat. Artyści na scenie prezentowali pieśni i wiersze związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.


PASOWANI OŁÓWKIEM

Dnia 20.10.2017r. w bardzo uroczystej atmosferze odbyło się Ślubowanie i Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym. W uroczystości brali udział: Dyrekcja Szkoły, rodzice oraz nauczyciele. Uczniowie odświętnie ubrani zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawców. Dzieci deklamowały wiersze, śpiewały piosenki i odgadywały zagadki czytane przez starsze koleżanki, starając się udowodnić, że każde z nich zasługuje na tytuł ucznia swojej szkoły. Na twarzach pierwszaków było widać dumę i radość. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz pluszowe miśki z emblematami!
Serdecznie gratulujemy!!!!!


DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA

Dzień Papieski w naszej szkole obchodziliśmy w dniach 16 – 17 października 2017 roku. W zbiórce do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 700 zł. Dziękujemy uczniom i ich rodzicom za wsparcie zdolnej, a biednej młodzieży.Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej szkole!

15 września 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym po raz pierwszy wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Kropki, czyli święcie kreatywności, talentów i świetnej zabawy. Święto zostało zainspirowane książką Petera H. Reynoldsa pt. „The Dot”.

Włącznie się naszej szkoły w to wspaniałe wydarzenie był rewelacyjną okazją do odkrywania uczniowskich talentów oraz do rozwijania ich ukrytych pokładów kreatywności. W obchody tego święta włączyli się uczniowie z klas 0 – III wraz ze swoimi nauczycielami. Kropki gościły na ubraniach uczniów oraz pracowników szkoły, a także zdobiły sale lekcyjne. Niektórzy ozdabiali swoje koszulki w samodzielnie wykonane kółeczka, inni natomiast mieli namalowane kropeczki na buzi.

W tym szczególnym dniu, nauczyciele prowadzili lekcje z kropką, jako motywem przewodnim i wymyślali zadania z kropkami. Uczniowie oglądali  filmik „The dot”. Poruszająca historia Vashti posłużyła do rozmowy na temat wiary w swoje możliwości. Nauczyciele po obejrzeniu z uczniami filmu animowanego, omawiali z nimi przesłanie tej historii, a także pomagali im uzmysłowić sobie, że każdy z nich posiada jakiś talent.

Uczniowie wykonywali również wspaniałe prace plastyczne inspirowane kropką.  Tworzyli drzewo swoich talentów oraz mozaikę z wykorzystaniem kół orgiami.

Dzień Kropki przyniósł wiele radości zarówno małym jak i dużym, dzieciom i dorosłym. Jesteśmy przekonani, że wpisze się on na stałe w kalendarium wydarzeń szkolnych!

Film:

https://www.youtube.com/watch?v=7CRNTbFRJZo 

 

 


04 września 2017r. – Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017/2018